לייעוץ ראשוני ללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תביעת שלום בית

אמר הקב"ה ”יימחה שמי על המים כדי להטיל שלום בין איש לאישתו“ ויקרא רבה ט‘

תביעת שלום בית נועדה למקרים בהם אחד מבני הזוג מעוניין לסיים את קשר הנישואין ואילו הצד השני אינו מעוניין/ת להתגרש, ובמקום זאת מבקש להגיע להסדר שלום בית בעזרתו של בית הדין הרבני. בפועל, במקרים רבים תביעת שלום בית מוגשת משיקולים טקטיים, כלומר ללא כוונה אמתית ליישב את הסכסוך, אלא במטרה לקבל סעדים מסוימים וכאמצעי להפעלת לחץ.

אם ברצונכם להשיג שלום בית או להגיש תביעת שלום בית לבין הדין הרבני, פנו אליי. כחלק מהכשרתי כמגשר מוסמך אני יכול להגיש סיוע אמתי בתיווך וגישור בין בני הזוג במידה וישנה כוונה אמתית וכנה להגיע להבנה הדדית. אך במידה ונדרשת פנייה לבית הדין הרבני לצורך הגשת תביעת שלום בית, אני מעניק את השירות הטוב ביותר לטובת הלקוח והאינטרסים שלו.

במקרים רבים הסכם שלום בית הוא רק תחנה אחת בדרך לגירושין והוא יכול לסייע לבני הזוג , והילדים שגם הם נקלעים אל תוך הסערה, להגיע להסכם גירושין בדרכי נועם וכבוד הדדי ולהימנע ממאבקים כואבים ורגישים הפוגעים בסופו של דבר בכולם, כולל הילדים.

לצורך יישוב סכסוכים והשגת שלום בית, או תביעת שלום בית בבית הדין הרבני , פנו לאלמוג מחפוד משרד טועניים רבניים, אנו מעניקים ליווי מלא ותמיכה אישית לכל אורך התהליך.