לייעוץ ראשוני ללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הסכם ממון

כאשר בני הזוג נכנסים להליך גירושין יש צורך להגיע להסדר בענייני הרכוש, במידה וסוגיות חלוקת הרכוש נכרכו עם תביעת הגט, בית הדין הרבני מוסמך לדון בנושא ולפי שיקול דעתו ובהתאם להלכה היהודית לקבוע את החלטתו אף לפי ההלכה היהודית . נושא חלוקת הרכוש הוא מקור למתיחות רבה בין בני הזוג המתגרשים, מתיחות אשר עשויה להפוך את התהליך לקשה ו“מלוכלך“, כאשר סביר להניח שאחד הצדדים או אפילו שניהם לא יהיו מרוצים מההסדר שיושג בבית הדין הרבני.

אך, ישנה דרך אחרת להסדיר את ענייני הממון ולפתור אותם בצורה חלקה וללא עימותים מיותרים. ניתן לעשות זאת באמצעות עריכת הסכם ממון, הסכם הנערך מתוך הסכמה הדדית בטרם או לאחר הנישואין . הסכם ממון נועד להסדיר את נושא חלוקת הרכוש בתרחיש עתידי שבו בני הזוג יבחרו לסיים את הקשר הזוגי. כאשר בני הזוג מתגרשים וישנו הסכם ממון שנערך מבעוד מועד, חלקות הרכוש תתבצע לפי ההסכם ולא על פי הדין המשפטי הרגיל

הסכם ממון הוא הסכם הנערך בכתב וחשוב שהוא ייערך על ידי טוען רבני המתמחה בתחום, רק כך תגיעו להסכם המגן על זכויות הצדדים בצורה אפקטיבית אשר תמנע מחלוקות הדדית הין הצדדים בעתיד. את ההסכם יש להציג בפני בין הדין הרבני על מנת שיאשרו אותו ויתנו לו תוקף של פסק דין.

אם גם אתם רוצים להסדיר את ענייני הרכוש בצורה מוסכמת ומסודרת אשר תמנע בעיות בעתיד, פנו לאלמוג מחפוד, משרד טוענים רבניים. אנו נערוך עבורכם את הסכם הממון בצורה המבטיחה את הזכויות של שני הצדדים לגבי הנכסים הקיימים ונכסים עתידיים שיתכן ותצברו במהלך חיי הנישואין.