לייעוץ ראשוני ללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תביעת גירושין

סיום קשר הנישואין, ברוב המקרים, מלווה בסערת רגשות ומצבים לא נעימים אשר לצערנו פוגעים בעיקר בילדים, אך לעתים סיום הקשר הזוגי הוא לטובת כולם. תחת נסיבות בהן אחד מבני הזוג מעוניין לסיים את קשר הנישואין עליו/עליה   להגיש תביעת גירושין – את תביעת הגירושין יש להגיש בבית הדין הרבני, זהו הגוף בעל הסמכות לדון בעניינים אלו.

תביעת גירושין עם טוען רבני

במידה ואת/ה מעוניינים להגיש תביעת גירושין, הדרך הנכונה להגיש את התביעה בפני בית הדין הרבני היא בעזרת טוען רבני. טוען רבני בקיא ושולט בדיני ההלכה, שהם בעצם מקור הסמכות של הדיינים בבית הדין הרבני, ויודע מהן עילות גירושין.  הטוען הרבני מכיר היטב את דיני ההלכה ושיקולי בית הדין הרבני ויכול לייצג את לקוחותיו מול בית הדין בצורה הטובה ביותר, בנחישות אך גם ברגישות הראויה, תוך השגת מטרות הלקוח.

תביעת גירושין קשורה גם בתביעות נלוות, כמו נושא המזונות, משמורת על הילדים וחלוקת הרכוש. טוען רבני מתמחה אף בדין הטריטוריאלי בישראל, ובעזרתו ניתן לכרוך את התביעות הנלוות יחדיו  לתביעת הגט בביה"ד, כאשר הכריכה כנה וכדין.

הגשת תביעת גירושין

אם ברצונך להגיש תביעת גירושין, עשה זאת באמצעות טוען רבני. פנו אליי ונבדוק יחדיו את נסיבות המקרה, עילת הגירושין ואת הטיעונים ההלכתיים והמשפטיים המתאימים לנסיבות המקרה. יחדיו נאסוף את המסמכים הדרושים והראיות לצורך הגשת תביעת הגירושין .

אצל אלמוג מחפוד, משרד טוענים רבניים, תקבלו ליווי אישי לכל אורך התהליך, תוך הגשמת המטרות אותם הצבנו לעצמנו ועד לפסיקת בית הדין, בצורה היעילה והטובה ביותר.