לייעוץ ראשוני ללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הסכם גירושין

סיום הקשר הזוגי עלול להיות תהליך קשה מבחינה רגשית; לעתים התהליל מלווה במאבקים מתישים והטחת האשמות הדדיות הכרוכים מטבעם בהליכים המשפטיים המתנהלים בבית הדין הרבני.

אך האמת שזה לא חייב להיות כך, ניתן ורצוי להגיע לגירושין בהסכמה. הדבר תלוי בעיקר בשני בני הזוג, על שניהם לגלות בגרות ולבצע את ההליך בצורה של הידברות והסכמה וללא מלחמת התשה הדדית; זוהי הדרך המשפטית הטובה ביותר לסיים את חיי הנישואין, במינימום עלות ומינימום זמן.

אם בחרתם בגירושין בהסכמה, זוהי ההחלטה הנבונה ביותר. לשם כך יש צורך בעריכת הסכם גירושין ע"י טוען רבני, הסכם ה מסדיר את הנקודות העיקריות של הגירושין: חלוקת הרכוש  ואיזון המשאבים בין הצדדים, מזונות אישה, מזונות לילדים  ובכללם מדור הקטינים וסידור הגט בין הצדדים.

טוען רבני יכול לערך את הסכם הגירושין בין בני הזוג. את ההסכם שיושג יש להציג בפני בית הדין הרבני אשר מזמן את הצדדים לדיון  ומאשר את הסכם הגירושין. לאחר שבית הדין הרבני אישר את הסכם הגירושין יש לו תוקף של פסק דין. ניסוח הסכם הגירושין נעשה על ידי טוען רבני הבקיא בדיני ההלכה – הדין האישי, כמו גם בדין הטריטוריאלי –  החוק הישראלי ובהתאמה לנסיבות המקרה.

אלמוג מחפוד, משרד טוענים רבניים, יכול לסייע לכם להגיע להסדר הכולל הסכם גירושין עליו חותמים שני הצדדים מרצונם החופשי על מנת לסיים את הקשר הזוגי בצורה מכובדת, קלה ומהירה. אנו מלווים אתכם לכל אורך התהליך ברגישות והבנה.