לייעוץ ראשוני ללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מזונות ילדים

בחיים לפעמים אנו נקלעים לסכסוכים שונים, בדרך כלל אלו סכסוכים בעלי היבט כספי . בכל סכסוך ישנם שני צדדים אשר בדרך כלל מאמינים כי אצלם נמצאת האמת ו/או פרשנותם לגבי המאורעות שהביאו לסכסוך היא זו הנכונה. על מנת ליישב סכסוך ישנן כמה אפשרויות:  האפשרות הראשונה היא הגשת תביעה, האפשרות השנייה היא לפנות לגישור, והאפשרות השלישית היא לפנות להליך בוררות אשר  מתבצע באמצעות טוען רבני.

הגשת תביעה היא לא תמיד האפשרות המועדפת, היא עלולה לגרור אתכם למאבק משפטי מתיש הגוזל זמן וכסף ומפרנס בעיקר את עורכי הדין. ברוב המקרים גישור הוא הדרך היעילה ביותר ליישב את הסכסוך. על שני הצדדים לגלות בגרות ולפנות למגשר לצורך יישוב הסכסוך. המגשר הוא צד אובייקטיבי בסכסוך וכאשר מדובר במגשר שהוא טוען רבני הוא יסייע לגשר בין הצדדים בהסכמתם אף לפי העקרונות ההלכתיים של יישוב סכסוכים. גישור מאפשר להשיג הסדר WIN-WIN, כלומר הסדר שהוא לשביעות רצונם של כל הצדדים. תהליך של גישור אינו דורש עירוב של בית דין רבני.

אפשרות אחרת היא הליך הבוררות באמצעות טוען רבני. אם הצדדים מעוניינים בתהליך בוררות הלכתי אצל טוען רבני, עליהם לחתום על שטר בוררות המעניק לטוען הרבני את הסמכות להכריע בסכסוך. את ההסדר שיושג בתהליך הבוררות יש להביא לאישורו של בית הדין הרבני.

לצורך גישור ובוררות של סכסוכים, פנו לאלמוג מחפוד, משרד טוענים רבניים אשר יכול להגיש לצדדים סיוע מקצועי ואובייקטיבי בדרך לפתרון הסכסוך.