צרו קשר
ּ

משמורת והסדרי ראיה

כאשר אחד מבני הזוג מעוניין להתגרש, וישנה עילת גירושין מוצדקת מבחינה הלכתית, יש להגיש את תביעת הגירושין בבית הדין הרבני. במקביל לגירושין ישנן סוגיות נוספות של מזונות, חלוקת הרכוש, משמורת על הילדים והסדרי ראייה אותן ניתן לכרוך לתביעת הגט. במידה וסוגיות אלו נכרכו עם תביעת הגט, בית הדין הרבני הוא המוסמך לדון ולקבל החלטה בנושא.

בית הדין הרבני מוסמך להחליט לגבי המשמורת על הילדים והסדרי הראייה. המשמורת מגדירה מיהו ההורה המרכז את הטיפול בילדים, אך יש להבדיל משמורת מאפוטרופסות (החובה והזכות לדאוג לצורכי הילד) אשר חלה על שני ההורים. הסדרי ראיה מגדירים את הימים והשעות שבהם ההורה שאינו משמורן יבלה עם ילדיו. בית הדין הרבני הוא הסמכות לקבל את ההחלטה, כאשר תביעת הגט נכרכה עם נושאים אלו, וגם לדון במקרים של הפרת הסדר ראיה.

סוגיית המשמורת על הילדים והסדרי ראייה היא אחת הסוגיות הטעונות ביותר בתהליך הגירושין והדבר מחייב את הטוען הרבני להתייחס אל הנושא ברגישות הראויה כאשר הוא מייצג את הלקוח אל מול בית הדין הרבני, גם לצורך השגת ההסדר אך גם במקרים של הפרת הסדר ראיה. אם גם אתם רוצים ייעוץ מקצועי ואכפתי, התקשרו עכשיו לאלמוג מחפוד, טוען רבני ומגשר, אשר ייצג אתכם בבית הדין הרבני בענייני משמורת והסדרי ראיה . התקשרו עכשיו 055-6636938

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ